برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی فارمکس
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، توانمندی‌های صنعت داروسازی کشور در حوزه‌های مواد موثره دارویی، تجهیزات داروسازی، سرمایه انسانی متخصص و دانش فنی تولید از یک سو و تحریم‌های ظالمانه دشمنان ایران از سوی دیگر و همچنین سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی کشور توانسته با هدف ارائه توانمندی‌های صنعت داروسازی در عرصه بین المللی یک گردهمایی در صنعت دارویی کشور در جهت اتحاد و همدلی بین افراد و با واگذاری تکنولوژی شرکت‌های داخلی و خارجی، دومین نمایشگاه فارمکس را برگزار کند.
 
نمایشگاه تخصصی فارمکس ۲۰۲۰ یک رویداد B۲B است که با هدف "توسعه صنعت داروسازی کشور و تکمیل زنجیره تأمین" در حوزه‌های تخصصی صنایع داروسازی کشور قدم بر می‌دارد. البته با توجه به رویکرد ین نمایشگاه و در نظر گرفتن جلسات و نشست‌های رودررو میان بازیگران فعال صنعت دارویی فعال شرکت‌های داخلی و خارجی، می‌توان این نمایشگاه را تخصصی‌ترین رویداد دارویی خاورمیانه قلمداد کرد.
 
همانند سایر نمایشگاه‌ها دراین نمایشگاه نشست‌هایی بین غرفه داران نمایشگاه، تأمین کنندگان داخلی و خارجی مواد موثره، اینتر مدیت‌ها، تجهیزات داروسازی، ملزومات و تجهیزات بسته بندی دارویی و همچنین خدمات صنعتی و... با شرکت‌های سازنده دارو و ماده موثره برگزار خواهد گردید.
 
به باشگاه خبرنگاران جوان در این راستا نشست‌های تخصصی بین سرمایه گذاران داخلی و خارجی با توجه به توسعه صنعت دارویی ایران و همچنین شرکت‌های فعال صنعت داروسازی کشور برگزار می‌شود. این نمایشگاه در روز‌های ۶ الی ۸ اسفند ۹۸ در ۳ حوزه تخصصی: بسته بندی دارویی (PharmaPack)، مواد اولیه، شیمیایی و حد واسط (APIs)، ماشین آلات و تجهیزات داروسازی (PharmaTech) برگزار خواهد شد. 

پایان پیام/

مطالب مشابه