کمتر از ۵ درصد مردم روستای چنار مبتلا به ویروس HIV هستند
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، اقبال عباسی روز یکشنبه در دیدار با مردم این روستای لردگان که در چند روز اخیر اخباری مبنی بر شیوع ویروس HIV بین اهالی منتشر شده بود، افزود: نتایج این آزمایشات حاکی از آن است که بیش از ۹۵ درصد مردم سالم هستند و نباید در این خصوص نگران باشند.

وی افزود: آزمایشات علمی نشان می‌دهد آماری که در فضای مجازی مطرح می‌شود صحت ندارد و به قصد ناامید کردن مردم این موضوعات را مطرح‌ کنند و آنها را به راه‌اندازی تظاهرات تحریک می‌کنند در حالیکه مردم نباید به این آمارها توجهی داشته باشند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: رفع مشکل مردم با همکاری و همراهی آنها با مسئولان سریع‌تر به نتیجه می‌رسد، ما به دنبال حل مشکل هستیم از همین رو از مردم می‌خواهیم به مسئولان و تیم‌های بهداشتی اعتماد کنند و مطمئن باشند این مشکل برطرف می شود، هیچ مسئولی قصد توهین به مردم این روستا را نداشته است، کسی به اهالی این منطقه قصد توهین نداشته و اگر توهینی صورت گرفته من از مردم عذرخواهی می کنم.

به گزارش ایرنا عباسی در پایان گفت: تمام تلاش مسئولان رفع این مشکل و یافتن راهکار است، مسئول مربوطه از نزدیک با مردم دیدار می‌کنند تا دغدغه‌های آنها را بشنوند و در کنار مردم باشند، داروهای قوی و استاندارد تهیه شده و به مردم عرضه می شود از همین رو مردم نباید هیچ نگرانی داشته باشند.

پایان پیام/

مطالب مشابه