برای برگزاری موفق اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی نیاز به همسویی همه کمیته‌ها داریم
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محسن اسدی لاری در این همایش با بیان این که شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت از روز 22 تا 25 مهر ماه در تهران برگزار خواهد شد، گفت: برنامه ریزی ها برای برگزاری این اجلاس بین المللی از یک سال پیش آغاز شده و کمیته های متعددی برای برای برگزاری هر چه بهتر این اجلاس تشکیل شده است.
 
مدیر کل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت برگزاری این اجلاس را فرصتی برای معرفی دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه سلامت عنوان کرد و ادامه داد: برای برگزاری موفق این اجلاس بین المللی، نیاز به همسویی همه کمیته ها داریم، همه ما باید علاوه بر این که به عنوان کارگزاران این اجلاس فعالیت می کنیم، خود را به عنوان نمایندگان وزات بهداشت، نظام سلامت، جمهوری اسلامی ایران  و کل کشور محسوب کنیم.
 
به گزارش وب‌دا محمد آسایی مشاور وزیر بهداشت در امور بهداشتی و رییس کمیته فنی این اجلاس نیز گزارش کاملی از روند هماهنگی های این اجلاس تاکنون و همچنین برنامه های جانبی این اجلاس را تشریح کرد.
 
گفتنی است، شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی از 22 تا 25 مهرماه سال جاری در تهران برگزار می شود، کشورمان برای چهارمین بار میزبان برگزاری اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی خواهد بود.

پایان پیام/

مطالب مشابه