دانشجویان علوم پزشکی صاحب کارت رفاه می‌شوند
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، بهروز رحیمی ضمن بیان این مطلب از برنامه وزارت بهداشت برای صدور کارت رفاه برای دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر  داد و اظهار کرد: در نظر داریم کارتی شبیه کارت دانشجویی برای دانشجویان طراحی کنیم که بر اساس آن تمامی تسهیلاتی که به دانشجویان پرداخت می شود در قالب آن کارت پرداخت شود و دانشجویان نیز هزینه‌های دانشجویی خود را با استفاده از این کارت پرداخت کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: دانشجویانی که صاحب کارت رفاه شوند می توانند در طول تحصیل خود از این کارت در بخش‌های رفاهی، تغذیه‌ای و خوابگاهی استفاده کنند. در واقع هدف ما این است که فرصت بهتری به دانشجویان به منظور استفاده بهتر از این کارت‌ها داده شود.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت خاطر نشان کرد: راه‌اندازی کارت رفاه دانشجویان مدتی زمان‌بر است و باید زیرساخت‌های لازم برای راه‌اندازی این کارت فراهم شود بنابراین امکان راه‌اندازی آن تا مهر امسال وجود ندارد.

مهندس رحیمی تاکید کرد: اولین اولویت ما در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت علوم راه اندازی اپلیکیشن موبایل برای دانشجویان علوم پزشکی است که براساس آن دانشجویان دریافت و پرداخت وام‌های خود را از این طریق انجام دهند. بر این اساس مراجعه حضوری دانشجویان در این زمینه به صفر می رسد.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در پایان تاکید کرد: اپلیکیشن موبایل دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی تا مهر ماه راه‌اندازی خواهد شد.

پایان پیام/

مطالب مشابه