اعضای ارتقاء سلامت و ورزش سازمان نظام پزشکی منصوب شدند
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محمد رضا ظفرقندی در خصوص ضرورت تشکیل شورای ارتقاء سلامت و ورزش این سازمان بیان کرد: آثار چشمگیر فعالیت بدنی در ابعاد زندگی فردی و اجتماعی جامعه پزشکی کشور، لزوم تقویت روحیه همگرایی، وفاق و همدلی در میان پزشکان ؛ خلق محیطی پویا و پر انرژی و با نشاط در جهت ارائه خدمات گسترده و مفید به مردم ؛ از دلایل اصلی ضرورت تشکیل شورای ارتقاء سلامت و ورزش سازمان نظام پزشکی  است.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ادامه داد: این شورا وظیفه دارد در جهت  ارتقاء و گسترش فعالیت های ورزشی در جامعه پزشکی گام بردارد.

متن حکم  انتصاب اعضا به شرح ذیل است:

 بسمه تعالی
با عنایت به ضرورت تدبیر لازم در جهت ارتقاء سلامتی جامعه پزشکی و افزایش نشاط و شادابی اجتماعی و توجه شایسته به این مهم در جامعه پزشکی و نظر به سوابق و شایستگی های جنابعالی به موجب این حکم به عنوان عضو شورای ارتقاء سلامت و فعالیت های ورزشی سازمان نظام پزشکی منصورب می گردید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بررسی راهکارها و بهره مندی از ظرفیت های والای جامعه پزشکی و سازمان های مسئول در این زمینه در ارتقاء و گسترش فعالیت های ورزشی در جامعه پزشکی چه در بعد ورزش همگانی و خانواده محور و همچنین ورزش قهرمانی و برگزاری مسابقات و جشنواره های ورزشی موفق و موید باشید.

دکتر محمدرضا ظفرقندی
رئیس کل

اعضای حقوقی این شورا عبارتند از:

دکتر شهرام اکرمی
دکتر علی تاجرنیا
دکتر مسعود حبیبی
دکتر بابک پورقلیچ
دکتر حسین کرمانپور
دکتر جلال الدین شاهبازی
دکتر نیک فرجاد
دکتر محمدحسین پورغریب

پایان پیام/

مطالب مشابه