لزوم افزایش سطح سواد سلامت مردم در شهر
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محمدرضا ظفرقندی پس از رکابزنی نمادین همراه با شهردار تهران و معاون کل وزارت بهداشت و جمعی از پزشکان در آستانه روز پزشک، در مراسم امضای تفاهم‌نامه با شهرداری تهران، اظهار کرد: حضور من در اینجا به عنوان نماینده جامعه پزشکی برای تشکر از خدمات شهرداری به علت اقدامات جدیدی است که در حوزه پزشکی به کمک ما آمده است.

رییس کل سازمان نظام پزشکی کشور ادامه داد: برای سلامت جامعه نیاز به اصلاح سبک زندگی مردم داریم، اگر دقیق‌تر نگاه کنیم حتی ساده‌ترین رفتارهای زندگی افراد باید اصلاح شود. من امیدوارم این حرکت که با شهرداری آغاز شده، مستمر باشد.

به گزارش ایسنا وی در پایان به حضور محسن هاشمی رفسنجانی - رییس شورای شهر تهران اشاره و اظهار کرد: می‌خواهم خاطره‌ای از پدر بزرگوار ایشان تعریف کنم، بنده برای مراسمی در سوم خردادماه سال ۱۳۸۹ از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خواستم تا برای حضور در مراسم تقدیر از پزشکان موثر در جنگ حضور داشته باشند. ایشان از این دعوت استقبال بسیار خوبی داشتند و گفتند من هم در جنگ نقش زیادی داشتم و باید اعتراف کنم در زمان جنگ در حوزه مسائل پزشکی هیچ دغدغه‌ای نداشتیم و پزشکان توانستند به خوبی به ما کمک کنند.

پایان پیام/

مطالب مشابه