برنامه‌های عملیاتی بیمه سلامت به طور مستمر پایش می‌شود
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، مهدی نوروزیان در حاشیه اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران که از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد در خصوص برنامه عملیاتی به عنوان یکی از محورهای این کنفرانس بیان کرد: در سال 98 برنامه عملیاتی همانند سال گذشته تدوین و به ستاد و ادارات کل استان‌ها ابلاغ شد. برخی از این برنامه‌ها مرتبط با ستاد و برخی به طور مشترک بین ستاد و ادارات کل استانی انجام می شود که هر کدام مسئولیت و تکالیفی را بر عهده دارند.

وی افزود: برنامه عملیاتی هر ماه رصد می‌شود، همچنین میزان پیشرفت برنامه‌ها هر سه ماه یکبار در جلسات مشترک بین مدیران ستادی و استانی بررسی می شود. اگر انحرافی در پیشرفت برنامه‌ها وجود داشته باشد در صورت دلایل موجه از سوی مدیران پذیرفته شده در غیر این صورت طبق قائده بر مزایای رفاهی و دریافتی غیر مستمر مدیران اثرگذار خواهد بود.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان بیمه سلامت ایران ادامه داد: به نسبت سال گذشته میزان آشنایی همکاران و مدیران نسبت به اجرای برنامه عملیاتی بهتر شده است ولی از آنجایی که این موضوع تجربه جدیدی است، کماکان نیاز به آموزش، یادگیری و تعامل بین ستاد و ادارات کل استانی دارد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت نوروزیان در پایان گفت: برنامه عملیاتی براساس قوانین بالادستی، وظایف و تکالیف سازمان تدوین شده است. طبیعتا برنامه هایی همانند پوشش بیمه همگانی، رفع همپوشانی و .... از جمله تکالیف سازمانی است که در نهایت نتیجه و نفع آن به نفع بیمه شدگان خواهد بود.

پایان پیام/

مطالب مشابه