عملکرد وزارت بهداشت در حوزه دولت الکترونیک با محوریت پرونده الکترونیک سلامت
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، حمیدرضا صفی‌خانی درخصوص حضور وزارت بهداشت در بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي الکامپ، اظهار کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امسال در نمایشگاه بین المللی "الكامپ" همانند سال های قبل حضوری پررنگ خواهد داشت.

رییس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ادامه داد: در راستای اجرای تکلیف قانونی بند الف ماده ۷۴ قانون برنامه ششم توسعه، امسال عملکرد وزارت بهداشت در حوزه دولت الکترونیک با محوریت پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان خواهد بود. همچنین، سامانه های الکترونیکی متعددی از حوزه های مختلف وزارت بهداشت و سازمان های تابعه جهت نیل به اهداف دولت الکترونیک در این نمایشگاه ارائه خواهند شد و در این نمایشگاه فقط امکان اشاره به گوشه ای از آنها فراهم است. 

وی افزود: هدف اصلی حضور دستگاه های مختلف از جمله وزارت بهداشت در این نمایشگاه، معرفی آخرین دستاوردها و آشنایی مراجعین از وضعیت پیشرفت دولت الکترونیکی و خدمات برخط الکترونیکی است. 

صفی‌خانی در پایان گفت: بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي الکامپ با شعار "آینده بهتر با خدمات شهروند محور و دولت هوشمند" برگزار خواهد شد، انتظار می رود در این نمایشگاه بتوانیم گوشه ای از تلاش ها و دستاوردهای دولت الکترونیک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به نمایش بگذاریم و امیدواریم که نتایج اجرای پروژه ها و بهره برداری از سامانه های اطلاعاتی، بتواند در جهت پیشبرد اهداف دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری اثربخش باشد. همچنین، از تمامی مدیران و کارشناسان مرتبط در این حوزه دعوت می شود تا ضمن بازدید از نمایشگاه، نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده خود را به این مرکز اعلام کنند.

به گزارش وب‌دا بیست و پنجمین نمايشگاه بين‌المللي الكترونيك، كامپيوتر و تجارت الكترونيكي "الكامپ" با حضور  موثر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روز پنج شنبه 27 تیر ماه به مدت ۴ روز در محل دائمي نمایشگاه هاي بين المللي تهران  برگزار می شود. همچنین، وزارت بهداشت در نمایشگاه امسال الکامپ، در سالن شماره ۴۱، ویژه دولت الکترونیک حضور خواهد داشت.

پایان پیام/

مطالب مشابه