برگزاری چهارمین کارگاه دیپلماسی سلامت
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محسن اسدی لاری عنوان کرد: چهارمین کارگاه دیپلماسی سلامت با شعار سلامت جهان و آشنایی با سازمان های بین المللی مرتبط با سلامت، در دانشگاه علوم پزشکی ایران در حال برگزاری است.

مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت ادامه داد: قطب های ده گانه دانشگاهی، کارشناسان حوزه ستاد وزراتخانه و جمعی از دانشجویان رشته MPH در این کارگاه دو روزه حضور دارند، سازمان های جهانی حوزه سلامت مانند سازمان بهداشت جهانی، صندوق جمعیت و صندوق کودکان، ارتباط خوبی با این کارگاه برقرار کرده و نمایندگان آنها نیز در این برنامه شرکت کردند.

وی افزود: هدف از برگزاری این کارگاه ها تقویت سازمان های جهانی مرتبط با سلامت با بدنه دانشگاه است، همچنین دانشجویان و فعالان سلامت به خصوص جوانان از نقش منطقه ای سازمان های بین المللی آگاه و با مشکلات سلامت جهان آشنا شوند تا بتوانند اقداماتی را در این زمینه انجام دهند.

اسدی لاری گفت: این کارگاه مرحله آماده سازی برای انتخاب جوانان علاقمند به مسائل سلامت جهان و مشارکت فعال آنها است.

به گزارش وب‌دا مدیر کل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت در پایان از برگزاری 66 اجلاس منطقه ای وزرای بهداشت و همایش پوشش همگانی سلامت با حضور رییس سازمان بهداشت جهانی در مهرماه سال جاری خبر داد.

پایان پیام/

مطالب مشابه