پیوستن جامعه پزشکی به پویش ملی بهار همدلی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، در دیدار سیما سادات لاری و محمدرضا ظفرقندی طرفین بر لزوم افزایش همکاری‌های بین بخشی تأکید کردند و راه‌ها و مسیرهای همکاری‌های دوجانبه بررسی شد.

در این دیدار رییس سازمان نظام پزشکی کشور با اشاره به اقدام بسیار خوب و اثربخش معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در فعالیت‌های خیرخواهانه‌ای نظیر مشارکت در ساخت واحدهای مسکونی سیل‌زدگان اخیر کشور از طریق جمع‌آوری کمک‌های نقدی دانشجویان، کارکنان و اساتید وزارت بهداشت، بر ضرورت ادامه این حرکت هوشمندانه که توسط تعدادی از نهادهای دانشجویی کلید خورد و در ادامه تعداد کثیری از دانشگاهیان وزارت بهداشت به آن پیوستند، تأکید کرد.

وی با ارزشمند توصیف کردن راه‌اندازی "پویش ملی بهار همدلی" ، از پیوستن جامعه پزشکی به این پویش خبر داد و گفت: به زودی شماره حسابی مخصوص کمک نقدی پزشکان به هم‌وطنان سیل‌زده کشور اعلام خواهد شد و از همه پزشکان خدوم کشور می‌خواهیم تا ضمن پیوستن به این پویش ملی، در این اقدام خیرخواهانه سهیم بوده و در ساخت واحدهای مسکونی کاملا تخریب شده در سیل‌های ابتدای سال مشارکت کنند.

در ادامه این دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ضمن تشکر از رییس سازمان نظام پزشکی کشور به جهت پیوستن به پویش ملی بهار همدلی و کمک به هموطنان سیل‌زده، از همه جامعه پزشکی درخواست کرد که با هر توان مالی به این پویش پیوسته و در کاهش درد و رنج مردم آسیب‌دیده سیل‌های اخیر همکاری کنند.

وی به موضوعات فرهنگی و علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی کشور اشاره کرد و گفت: یکی از دیگر زمینه‌هایی که معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی کشور می‌توانند همکاری داشته باشند، موضوع تحقیقات، نوآوری‌ها و ابداعات علمی و خصوصا استارت‌آپ‌ها است.

به گزارش وب‌دا در ادامه این دیدار دو طرف در خصوص همکاری‌های بین بخشی در موضوعاتی نظیر تقویت استارت‌آپ‌های دانشگاهی، فعالیت‌های خیرخواهانه و فعالیت‌های فرهنگی درون دانشگاهی بحث و تبادل نظر کردند.

پایان پیام/

مطالب مشابه