بازدید مشاور سازمان جهانی بهداشت از موسسه واکسن‌سازی رازی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، فدریکو کاستا با هدف بازدید از آزمایشگاه تحقیق و تشخیص لپتوسپیروز وارد موسسه رازی شد.

 مشاور سازمان جهانی بهداشت در زمینه کنترل جوندگان که به دعوت مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ایران سفر کرده است، به اتفاق بهزاد امیری رئیس اداره کنترل بیماری‌های مشترک وزارت بهداشت، نماینده اداره کل آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت و تعدادی از کارشناسان این مرکز به منظور ارزیابی آزمایشگاه لپتوسپیروز موسسه رازی در این مجموعه حضور یافت و پس از شرکت در نشستی مشترک با جمعی از مدیران و محققان موسسه رازی، از آزمایشگاه لپتوسپیروز این موسسه بازدید کرد.

وی پس از بازدید خود، از آزمایشگاه لپتوسپیروز موسسه رازی به عنوان تنها آزمایشگاهی که می‌توان آن را به عنوان آزمایشگاه مرجع ملی در کشورمان معرفی کرد، نام برد.

عضو کمیته اجرایی انجمن بین المللی کنترل و مبارزه با بیماری لپتوسپیروز همچنین از آزمایشگاه مرکزی بخش ایمونولوژی موسسه دیدن کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان آزمایشگاه لپتوسپیروز موسسه رازی در صورت دریافت تاییدیه رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان آزمایشگاه مرجع لپتوسپیروز در کشور معرفی خواهد شد.

پایان پیام/

مطالب مشابه