اقدامات نمادین اخیر من، یک اعتراض عملی به تعرفه‌های ناجوانمردانه است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

همکاران عزیز

سلام؛ لازم به توضیح است که اقدامات نمادین اخیر اینجانب به عنوانِ یک اعتراض عملی به تعرفه های ناجوانمردانه است وگرنه اینجانب شخصاً نه مشکلی با بیمارانم و نه مشکلی در رابطه با دریافت حق‌الزحمه‌ام دارم و از آنجائی که دریافتی‌ من از حد متوسط بسیاری از همکاران دیگرم کمتر است، تا به امروز شیطنت‌های برخی عوامل بیمار در مسند برخی از معاونت‌های درمان دانشگاه‌ها یا بیمه‌های چپاولگر نتوانسته کوچکترین خدشه‌ای به کار اینجانب وارد کند.

متاسفانه همکاران جوان بیش از هر کس دیگر تحت فشار تعرفه‌های ناعادلانه قرار دارند و‌ به‌طور نا آگاهانه با ورود به طرح‌هائی چون طرح ‌تمام‌وقتی و غیره‌ به دام سیکل معیوب کار بیشتر و ...  افتاده یا ندرتاً‌ اسیر مال تریتمنت و یا مسائل دیگر می‌شوند.

اینجانب ضمن تشکر از حمایت و همدلی شما عزیزان، عزت نفس و اقتدار هر چه بیشتر برایتان آرزو می‌کنم.

از هیئت محترم مدیره انجمن ارتوپدی به‌خاطر نامه دلسوزانه آن تشکر می‌نمایم. از مسئولین محترم سازمان تعزیرات حکومتی به‌خاطر درایت و عزت نفس و  استقلال رأی تشکر می‌نمایم.

دکتر محمد رازی 

به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، پیشتر دکتر محمد رازی رئیس انجمن ارتوپدی ایران در اعتراض به آنچه «فشارهای غیر‌قانونی معاونت درمان وزارت بهداشت و به طبع آن دادگاه تعزیرات حکومتی» خوانده بود، طی بیانیه‌ای اعمال جراحی خود را از تاریخ شنبه ۱۵ تیرماه کنسل کرده و اعلام کرده بود که فقط نسبت به ویزیت و درمان سرپایی و راهنمایی بیماران اقدام خواهد کرد. 

پایان پیام/

مطالب مشابه